Bilety autobusowe dla uczniów: Wyjaśnienie
29.09.2022
W związku z toczoną dyskusją w sprawie bezpłatnych biletów autobusowych dla uczniów – mieszkańców naszej Gminy, wyjaśniam co następuje. Przez ostatnie 2 lata najpierw finansowaliśmy w całości, a później współfinansowaliśmy w połowie koszty biletów wszystkim uczniom szkół ponadpodstawowych, bez względu na położenie placówek. Od początku wiadomo było jednak, że jeśli chodzi o uczniów zamieszkałych na […]