Gry turystyczne

Gra TROPEM LWA: Na czym polega?

Gra turystyczna TROPEM LWA to specjalna odmiana gry miejskiej. Ta forma zwiedzania umożliwia zabawę niemal 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Uczestnicy ruszają na ulice i w zaułki Tarnowa Podgórnego, by rozwiązać przygotowane dla nich zadania. Bawić się można indywidualnie lub zespołowo. Każdy, kto pozna hasło końcowe, może wpisać się na listę zwycięzców na stronie www.gryturystyczne.pl i pobrać imienny certyfikat.

Jak grać w grę TROPEM LWA?

W pierwszej kolejności pobierz grę turystyczną z pełną instrukcją gry i wydrukuj ją na drukarce w domu. Gotowe wydrukowane gry można także znaleźć na Tarnowskich Termach, w Pałacu Jankowice oraz w Urzędzie Gminy i Filli Urzędu Tarnowo Podgórne. Zapraszamy na spacer śladami dokonań dawnych i współczesnych mieszkańców i włodarzy Tarnowa Podgórnego. Twoim przewodnikiem będzie lew Tarnuś – maskotka Tarnowa Podgórnego. Pomoże Ci odczytać hasło, dzięki któremu dowiesz się, skąd pochodzi nazwa Tarnowo. Jest ono utajnione za pomocą symboli, które przedstawiają dziesięć różnych lwów. O tym, jakie litery należy przypisać poszczególnym symbolom, dowiesz się w miejscach wskazanych na planie.

Udaj się tam i znajdź obiekty przedstawione na fotografiach lub opisane we wskazówkach. Litery umieszczone przy zdjęciu lub wskazówce wpisz w miejsce odpowiadających im lwów (zwróć uwagę, że liter w haśle jest mniej niż fotografii i wskazówek do wyboru). Gdy poznasz hasło, nie zapomnij wpisać go na stronie www.gryturystyczne.pl

Polecane gry: