Ruszyła kolejna edycja programu in vitro dla mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne
23.02.2022
Za nami pierwsza edycja gminnego programu in vitro dla mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne. Dziś wiadomo już, że dzięki programowi na świat przyszło czworo dzieci, a kolejne trzy mieszkanki oczekują przyjścia na świat swoich pociech. Wójt Gminy Tarnowo Podgórne zaprasza mieszkańców do udziału w kolejnej edycji Programu „Leczenie niepłodności metodą zapładniania pozaustrojowego in vitro dla mieszkańców […]