Zespół akompaniujący

Mariusz Smoliński

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej przy Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Jako pianista angażuje się w szereg działań związanych z wykonawstwem i aranżacją muzyki jazzowej, estradowej, piosenki poetyckiej i aktorskiej. Współpracował z wybitnymi artystami polskiej sceny jazzowej takimi jak: Zbigniew Namysłowski, Piotr Wojtasik, Maciej Sikała, Grzegorz Nagórski, Zbigniew Lewandowski, Ewa Uryga, Anna Serafińska. Od 2019 prowadzi autorskie trio jazzowe – Mariusz Smoliński Trio, którego efektem jest wydany w 2020 roku album pt. ’10 Minutes Later’.

Bartek Kucz

Basista, pedagog – absolwent wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej w Poznaniu. Na co dzień jako basista, współaranżer, kierownik muzyczny. Bierze udział w projektach artystycznych z pograniczna wielu stylów takich jak: pop, rnb, funk, jazz, fusion. 

Dawid Wirmański

Perkusista, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. W swojej działalności muzycznej łączy aspekty pracy muzyka sesyjnego oraz współpracę m.in. z zespołem Abba Pater Music, czy Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Jako muzyk sesyjny nagrywa i występuje z różnymi artystami głównie w nurcie muzyki popowej i chrześcijańskiej. W podejściu do instrumentu ceni sobie dbałość o brzmienie, a gra jest sposobem na wyrażenie siebie.