Zagramy w ramach 32. Finału WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne

Kilkanaście dni dzieli nas od startu 32. Finału WOŚP! Prawie wszystkie elementy układanki są już na swoim miejscu, a niesamowita energia i pozytywny odbiór naszego celu zbiórki sprawiają, że mamy pewność: ten Finał będzie wyjątkowy! Sprawdźcie, co już wiemy o zbliżającej się zbiórce.

Już zaznaczyliście 28 stycznia w kalendarzach? Finał WOŚP ponownie odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w pełnej pozytywnej energii Letniej Zadymie w Środku Zimy!

Zagra zespół ŁZY

28 stycznia już po raz kolejny zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Sztab wzorem lat ubiegłych zlokalizowany będzie w hali sportowej OSiR przy Zespole Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne (ul. Nowa 60). To właśnie tam na dużej scenie wystąpią lokalni artyści ale także grupy spoza naszej Gminy. Na zakończenie zagra zespół Łzy! Poznaj szczegółowy program sceny.

Dla mieszkańców wspólnie z partnerami przygotowaliśmy bogaty program artystyczny ale także obszerną ofertę imprez towarzyszących, które w orkiestrowy weekend odbędą się w różnych lokalizacjach naszej Gminy. Szczegółowy program wydarzeń znajdziecie w naszej zakładce WOŚP.

Zakończyliśmy rejestrację wolontariuszy 

Za nami proces rejestracji wolontariuszy 32. Finału WOŚP. W 2024 roku na ulice naszej Gminy wyjdzie 200 wolontariuszy, głównie uczniów szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Tarnowo Podgórne. Również i tym razem do wolontariackiej pracy zaprosiliśmy mieszkańców, którzy nie są uczniami, a chcą kwestować w ramach zbliżającego się Finału

Weź udział w aukcjach i licytacjach

Główna licytacja w ramach 32. Finału WOŚP odbędzie się tradycyjnie w hali sportowej przed koncertem gwiazdy wieczoru, ale także poprzez aukcje Allegro dla WOŚP, które wystartowały początku grudnia! Chcesz przekazać coś na licytację, bądź aukcję? Napisz do nas na adres mailowy licytacja.wosp@tarnowo-podgorne.pl albo zadzwoń pod numer tel. 503018900.

Licytuj online! Wszystkie nasze aukcje znajdziesz na naszym koncie Allegro (sztabtp). Szczegółów szukaj na naszym facebooku Sztab WOŚP Tarnowo Podgórne.

Zbiórka ruszyła już 10 grudnia

Rekordowym zainteresowaniem cieszyły się w tym roku skarbony stacjonarne, które rozeszły się w mgnieniu oka! Łącznie 100 skarbon zlokalizowanych jest w firmach, sklepach, salonach oraz w miejscach publicznych. 

Ponownie gramy z Legimi

Podobnie jak w poprzednich latach Legimi włącza się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem udostępnionych zostało bezpłatnie 20 synchrobooków®. Każdy przeczytany lub odsłuchany egzemplarz oznacza wpłacenie przez poznańską firmę 10 zł na rzecz WOŚP. Projekt realizowany jest wspólnie ze Sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie Podgórnym.

Na stronie www.legimi.pl/wosp2024 każdy może wybrać 1 tytuł z przygotowanej wspólnie z wydawcami kolekcji i dodać na swoją półkę w bezpłatnej aplikacji Legimi, dostępnej na smartfony i tablety (Android, iOS), komputery (Windows) i czytniki ebooków (inkBOOK oraz PocketBook). Do dyspozycji są synchrobooki®, czyli ebook + czytany przez lektora audiobook, z możliwością swobodnej zmiany formatu. Przeczytanie lub odsłuchanie książki oznacza przekazanie przez firmę 10 zł na rzecz 32. Finału WOŚP. Aby wziąć udział w akcji, należy dodać tytuł na półkę do końca lutego, natomiast czytać i słuchać można również po tym terminie.

Wśród udostępnionych tytułów znajdują się m.in. publikacje tak znanych autorów i autorek jak Małgorzata Musierowicz, Anna Rybakiewicz i Katarzyna Wolwowicz. Do akcji dołączyć możesz tutaj: https://www.legimi.pl/wosp2024/

To nie koniec wspólnych działań Legimi i WOŚP w ramach 32. Finału. Podobnie jak w latach ubiegłych, poznańska firma wystawiła bowiem na aukcję dożywotni dostęp do abonamentu bez limitu. Subskrypcję można licytować pod tym linkiem: https://allegro.pl/oferta/dozywotni-dostep-do-abonamentu-legimi-15068246868