Plakat informujący o Narodowym Spisie Powszechnym 2021

Weź udział w Spisie Powszechnym 2021

Po raz pierwszy w historii polskiej statystyki publicznej samospis internetowy będzie obowiązkowy. Oczywiście jeśli ktoś (np. ze względu na zaawansowany wiek, stan zdrowia czy niepełnosprawność) nie będzie się w stanie samospisać, pomogą mu w tym nasi rachmistrze – bezpośrednio i telefonicznie.

Mieszkańcy na własnych komputerach lub urządzeniach mobilnych, uzupełniają wymagane dane w interaktywnej aplikacji, dostępnej na stronie internetowej GUS. Każda osoba dokonująca samospisu jest uwierzytelniana w systemie teleinformatycznym. Aby uzyskać dostęp do danych, osoba spisująca się używa unikalnego hasła. Aplikacja na bieżąco sygnalizuje, czy respondent właściwie wypełnia rubryki.

Wszelkie informacje na stronie internetowej spis.gov.pl. Jeśli nie masz dostępu do urządzenia lub internetu możesz przyjść  i dokonać samospisu  w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne. Aby skorzystać z komputera umawiać się można pod nr tel. 61 89 59 209. W razie dodatkowych pytań można wykonać telefon do Koordynatora Gminnego Biura Spisowego w Tarnowie Podgórnym pod numer 61 89 59 209.