Weź udział w Koncercie Noworocznym

Tradycja pozostaje nieprzerwana, bowiem w sobotnie popołudnie (28 stycznia 2023) odbędzie się w naszej Gminie XIX Koncert Noworoczny, którego częścią będzie uhonorowanie laureatów tytułu  Aktywni Lokalnie. Wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne pod dyrekcją Pawła Joksa.

Co usłyszymy? Dyrygent zdradził nam, że tegoroczny koncert będzie inny niż wszystkie poprzednie. Nie dość, że odbywać się będzie w nowoczesnej hali w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym, to zostanie wzbogacony nowym rozrywkowym repertuarem. A to nie wszystko – będą i gwiazdy. Wraz z mażoretkami, dodadzą one temu wydarzeniu artystycznego animuszu. Wiemy, iż jednym z solistów będzie Jakub Rajman, młody, utalentowany adept sztuki wokalnej. Wiemy, że – jak co roku – podczas Koncertów Noworocznych, nie zabraknie niespodzianek, które zawsze wywołują niemały entuzjazm publiczności. Organizatorzy nie chcą uchylić nawet rąbka tajemnicy. A to ze względu na zachowanie widowiskowego efektu oraz chęć utrzymania wszystkich w napięciu.

Z pełnym przekonaniem możemy jednak zapewnić, iż każdy punkt programu tego koncertu wypełni nasze serca radością, a nas samych skłoni do refleksji. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy.

Gdzie odebrać darmowe wejściówki?

Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania od 17 stycznia w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; Centrum Kultury Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki.