Koncert Noworoczny 2023

Gdy tylko rozpoczyna się styczeń, wszyscy dopytują o to, kiedy odbędzie się Koncert Noworoczny wraz z Galą Aktywni Lokalnie. Spieszymy więc z informacją, że już wkrótce, czyli 28 stycznia.

Tego dnia, tradycyjnie wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne pod dyrekcją Pawła Joksa. Ważną częścią tego popołudnia niezmiennie pozostaje uhonorowanie laureatów tytułu „Aktywni Lokalnie”. Dyrygent zdradził nam, że tegoroczny koncert będzie inny niż wszystkie poprzednie, bowiem wzbogacony zostanie nowym rozrywkowym repertuarem. Co więcej, do współpracy zaproszony został Jakub Rajman, młody, utalentowany solista. Podobno niespodzianek będzie więcej, ale dowiemy się o nich dopiero w dniu występu.

Na scenie, a technicznie rzecz biorąc to przed, wystąpią Mażoretki, których pokazy zawsze pozostawiają niedosyt. Obowiązują bezpłatne wejściówki (max 4 szt./os.) dostępne od 17 stycznia, do odebrania w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20.

Oglądaj transmisję na żywo