Na zdjęciu zespół występujący podczas 29. Finału WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne

Trwają przygotowania do 30. Finału WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne

Tym razem to szeroko pojęta okulistyka dziecięca będzie tematem przewodnim Finału WOŚP. Jubileuszowa zbiórka odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. 30., jubileuszowa, „Orkiestra” zabrzmi dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Będzie to pierwsza zbiórka dedykowana dziecięcej okulistyce, jednak nie pierwsze działanie WOŚP związane z ratowaniem wzroku najmłodszych pacjentów.

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagramy ponownie w Gminie Tarnowo Podgórne. Od kilku miesięcy trwają już wielkie przygotowania do jubileuszowej imprezy, której samym sercem będzie hala sportowa OSiR przy Zespole Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne. Wiadomo już, że gwiazdą styczniowego finału będzie zespół Sound’n’Grace, który zagra przed tradycyjnym Światełkiem do Nieba.

W naszej Gminie odbędą się wydarzenia, których jeszcze nigdy dotąd nie było. Wszystko to dzięki współpracy wielu instytucji, jednostek i firm, które bardzo mocno zaangażowały się w organizację 30. Finału WOŚP – komentuje Barbara Przyjemska, Szef Sztab WOŚP Tarnowo Podgórne.

Ruszyła rejestracja wolontariuszy

8 listopada wystartowała rejestracja wolontariuszy uczących się w szkołach, których organem prowadzącym jest Gmina Tarnowo Podgórne. W 2022 roku na ulice naszej Gminy wyjdzie 200 wolontariuszy. Nie jesteś uczniem naszej szkoły? Chcesz zostać wolontariuszem? W poniedziałek (15 listopada) wystartowała otwarta rejestracja, która prowadzona jest przez formularz opublikowany na facebooku Sztabu WOŚP Tarnowo Podgórne. Liczba miejsc jest ograniczona! Zarejestruj się tutaj!

Na zdjęciu wolontariusz 29. Finału WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne

Szukamy artystów

Razem z Gminnym Ośrodkiem Kultury „SEZAM” zapraszamy lokalne zespoły muzyczne, taneczne, teatralne, formacje sportowe, indywidualnych wykonawców i wszystkich innych, którzy we współpracy z nami chcą zagrać podczas 30. Finału WOŚP. Na terenie Gminy Tarnowo Podgórne, wzorem 29. Finału WOŚP planujemy zorganizować scenę na kołach, która odwiedzi poszczególne sołectwa w naszej Gminie! Szukamy artystów, którzy wystąpią na scenie głównej oraz scenie plenerowej zarówno w sobotę, jak i w niedzielę!

Zgłoszenia należy wysłać przez formularz zgłoszeniowy.

Na zdjęciu zespół występujący podczas 29. Finału WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne

Przekaż coś na licytację

Licytacja w ramach 30. Finału WOŚP odbędzie się tradycyjnie w hali sportowej, ale także poprzez aukcje Allegro! Chcesz przekazać coś na licytację? Napisz do nas na adres mailowy: wosp@tarnowo-podgorne.pl albo zadzwoń pod numer tel. 61 8959 263 lub 606 756 290.

Na zdjęciu licytacja, która odbywała się w ramach 29. Finału WOŚP

Zbiórka ruszy już 10 grudnia

Prowadzisz firmę w Gminie Tarnowo Podgórne? Jesteś właścicielem sklepu, salonu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego, prowadzisz klub sportowy? Odwiedź naszą stronę i zgłoś gotowość do zaopiekowania się puszką.

Zaopiekuj się skarboną i weź udział w naszej lidze zawodowców. Dla firmy/sklepu/osoby prywatnej, która w swojej kategorii zbierze najwięcej pieniędzy, ufundujemy Puchar Sztabu WOŚP w Gminie Tarnowo Podgórne. O jakich kategoriach mowa?

  • cztery łapy, cztery koła (warsztaty samochodowe, myjnie samochodowe, salony samochodowe)
  • zaczesz grzywę (salony fryzjerskie)
  • zrób pazury (zakłady kosmetyczne)
  • zdrowy jak lew (punkty zdrowia, przychodnie, lecznice)
  • wyginam śmiało ciało (fitness, sport, kluby sportowe)
  • coś na ząb (restauracje)
  • lew biznesu (firmy, większe zakłady pracy)
  • dzikie zwierzęta, czyli inne (sklepy itp.)

Puchary, które wręczamy najlepszym zbieraczom