Szczepienia przeciwko grypie sezonowej w powiecie poznańskim

Zarząd Powiatu w Poznaniu zatwierdził wyniki otwartego konkursu ofert na wybór realizatora Programu polityki zdrowotnej z zakresu szczepień przeciwko grypie sezonowej, adresowanego do mieszkańców powiatu poznańskiego w  2021 r. powierzając jego realizację firmie EDICTUM sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mickiewicza 31.

Program adresowany jest do osób po 65 roku życia (tj. urodzonych nie później niż 31.12.1956 r.) zameldowanych na terenie powiatu poznańskiego i obejmuje edukację zdrowotną oraz szczepienia przeciwko grypie sezonowej. Planowany termin rozpoczęcia rejestracji do szczepień – 2 listopada 2021 r.

Szczepienia będą wykonywane w dni robocze w przychodniach lekarskich na terenie gmin bądź w Poznaniu. Osoby zainteresowane udziałem w Programie proszone są o kontakt z przychodnią zdrowia właściwą ze względu na miejsce zameldowania, za wyjątkiem mieszkańców gmin BUK, DOPIEWO, KLESZCZEWO, KOMORNIKI, MOSINA, POBIEDZISKA i ROKIETNICA, którzy mogą się rejestrować u Wykonawcy Programu – firmy EDICTUM sp. z o.o.

Ze względu na ograniczoną liczbę szczepionek obowiązuje kolejność zgłoszeń. Program finansowany jest w całości ze środków budżetowych powiatu poznańskiego.

Przychodnia realizująca program w Gminie Tarnowo Podgórne:

„MED-LUX”
ul. Rynkowa 63
Przeźmierowo
tel. 61 816 39 00, godz. przyjęć 8:00 do 18:00