Startuje Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Gminie Tarnowo Podgórne

W ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, Biblioteka Publiczna Gminy Tarnowo Podgórne zaprasza na organizowane w dniach 11 – 13 maja wydarzenia. We wtorek (11 maja) na każdego czytelnika biblioteki czekać będzie jeden z drobnych gadżetów: długopisy, praktyczne zakładki do książek oraz torby na książki. Zapraszamy w godzinach 10:00 – 14:00 do biblioteki w Tarnowie Podgórnym lub do naszych filii: w Baranowie, Przeźmierowie i Lusowie.

Dzień przed premierą swojej najnowszej książki „Wskrzeszenie”, 12 maja, na youtubowym kanale biblioteki wystąpi jej autor – Emil Malanowski. Pisarz opowie, jak zaczęła się jego przygoda z pisaniem, jak tworzy książki, co stara się w nich przekazać i o planach związanych z kolejną książką. Początek emisji spotkania autorskiego o godzinie 19:00. Bezpośredni link umieszczony będzie na stronie www biblioteki.

W czwartek (13 maja) zapraszamy dzieci na spotkanie online z Justyną Bednarek, autorką serii książek o przygodach Skarpetek. Pisarka opowie o sobie, swojej twórczości i ulubionych książkach z dzieciństwa. Pokaże, jak wykonać skarpetkową pacynkę, a na koniec przeczyta fragment książki. Emisja nagrania rozpocznie się o godz. 17:00, pod linkiem umieszczonym na stronie www biblioteki.

W ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, Biblioteka Publiczna Gminy Tarnowo Podgórne zaprasza na organizowane w dniach 11 – 13 maja wydarzenia. We wtorek (11 maja) na każdego czytelnika biblioteki czekać będzie jeden z drobnych gadżetów: długopisy, praktyczne zakładki do książek oraz torby na książki. Zapraszamy w godzinach 10:00 – 14:00 do biblioteki w Tarnowie Podgórnym lub do naszych filii: w Baranowie, Przeźmierowie i Lusowie.  Dzień przed premierą swojej najnowszej książki „Wskrzeszenie”, 12 sierpnia, na youtubowym kanale biblioteki wystąpi jej autor – Emil Malanowski. Pisarz opowie, jak zaczęła się jego przygoda z pisaniem, jak tworzy książki, co stara się w nich przekazać i o planach związanych z kolejną książką. Początek emisji spotkania autorskiego o godzinie 19:00. Bezpośredni link umieszczony będzie na stronie www biblioteki. W czwartek (13 sierpnia) zapraszamy dzieci na spotkanie online z Justyną Bednarek, autorką serii książek o przygodach Skarpetek. Pisarka opowie o sobie, swojej twórczości i ulubionych książkach z dzieciństwa. Pokaże, jak wykonać skarpetkową pacynkę, a na koniec przeczyta fragment książki. Emisja nagrania rozpocznie się o godz. 17:00, pod linkiem umieszczonym na stronie www biblioteki.