Rodzinny rajd rowerowy ze zwiedzaniem

Już 4 czerwca w Tarnowie Podgórnym odbędzie się rodzinny rajd rowerowy połączony ze zwiedzaniem oczyszczalni ścieków TP-KOM.

Rajd rozpoczynamy zbiórką przy skateparku w Tarnowie Podgórnym w Parku 700-lecia o godzinie 11:00. Następnie rowerami udamy się do TP-KOM przy ul. Zachodniej w Tarnowie Podgórnym aby szczegółowo odkryć jak działa gminna oczyszczalnia ścieków.

Potem znów wsiadamy na rowery i całą grupą pojedziemy do Pałacu Jankowice, by tam odpocząć oraz korzystać z uroków samego Pałacu jak i zakątków parku. Zagramy też w grę terenową.

Do przejechania jest około 7 kilometrów w jedną stronę, a rajd zaplanowano biorąc pod uwagę najmłodszych jak i najstarszych uczestników. Na koniec każdy uczestnik otrzyma zestaw gadżetów gminnych. Rajd rowerowy realizowany jest w ramach projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego EFRR „Rozbudowa systemu tras rowerowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne”.

Zapisy pod numerem telefonu: 602616744. Wydarzenie bezpłatna, bez ograniczeń wiekowych. Uczestnicy biorą udział w rajdzie z własnymi rowerami.

Już 4 czerwca w Tarnowie Podgórnym odbędzie się rodzinny rajd rowerowy połączony ze zwiedzaniem oczyszczalni ścieków TP-KOM.  Rajd rozpoczynamy zbiórką przy skateparku w Tarnowie Podgórnym w Parku 700-lecia o godzinie 11:00. Następnie rowerami udamy się do TP-KOM przy ul. Zachodniej w Tarnowie Podgórnym aby szczegółowo odkryć jak działa gminna oczyszczalnia ścieków.  Potem znów wsiadamy na rowery i całą grupą pojedziemy do Pałacu Jankowice, by tam odpocząć oraz korzystać z uroków samego Pałacu jak i zakątków parku. Zagramy też w grę terenową.  Do przejechania jest około 7 kilometrów w jedną stronę, a rajd zaplanowano biorąc pod uwagę najmłodszych jak i najstarszych uczestników. Na koniec każdy uczestnik otrzyma zestaw gadżetów gminnych. Rajd rowerowy realizowany jest w ramach projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego EFRR „Rozbudowa systemu tras rowerowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne”.  Zapisy pod numerem telefonu: 602616744. Wydarzenie bezpłatna, bez ograniczeń wiekowych. Uczestnicy biorą udział w rajdzie z własnymi rowerami.