Prześlij zgłoszenie udziału do V Festiwalu Talentów i Pasji

Wystartowała rejestracja do jubileuszowej V edycji Festiwalu Talentów i Pasji w Pałacu Jankowice. Festiwal Talentów i Pasji jest otwarty na różnorodność i kreatywność. Niezależnie od wieku czy dziedziny artystycznej. Każdy mieszkaniec Gminy Tarnowo Podgórne ma szansę zaprezentować swoje wyjątkowe zdolności.

Zgłoszenia konkursowe, można  przesyłać poprzez formularz elektroniczny w terminie od 15 kwietnia do 6 maja 2024 roku. Po tym terminie wszystkie prace zostaną opublikowane na facebookowej stronie Festiwalu, gdzie od 13 do 20 maja odbędzie się głosowanie internautów.

Prezentacja laureatów i wręczenie nagród odbędzie się 26 maja 2024 roku o godz. 16:00 podczas uroczystej gali finałowej w Pałacu Jankowice.

Tegorocznej edycji towarzyszyć będą III Targi Talentów i Pasji „RękoDZIEŁO”, na których wystawcy zaprezentują swoje rękodzielnicze produkty i wyroby. Osoby zainteresowane udziałem w targach w roli wystawcy, mogą zgłaszać się pod adresem: palac.jankowice@tarnowo-podgorne.pl.

Po zakończeniu gali o godz. 17:00 zapraszamy na koncert Sióstr Melosik, czyli duetu tworzonego przez bliźniaczki Dagmarę i Martynę Melosik. Siostry Melosik, pochodzące z poznańskiej, muzycznej rodziny Melosików, są cenionymi wokalistkami, kompozytorkami oraz autorkami tekstów. Współpracują z wieloma polskimi artystami, m.in. Anią Dąbrowską.  Odniosły pierwszy duży sukces w wieku 14 lat, zwyciężając w jednym z telewizyjnych programów muzycznych. W 2018 roku zdobyły nagrodę publiczności na festiwalu w Opolu, dzięki autorskiemu utworowi „Batumi”. Ich debiutancki album „Znam na pamięć dalszy ciąg”, wydany w marcu 2022 roku, zawiera autorskie piosenki utrzymane w stylistyce pop/country.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników sztuki, kultury i muzyki na Festiwal Talentów i Pasji oraz Targi Rękodzieła w Pałacu Jankowice. Zapowiada się wspaniały dzień pełen inspiracji, kreatywności i pozytywnej energii. Do zobaczenia 26 maja w pałacowym parku!