Przegląd Rozśpiewana Gmina: Szukamy solistów i zespołów

Struny głosowe rozgrzane, mikrofony wypucowane, scena zamieciona i jury w komplecie. A Ty? Czekamy na Ciebie!

Już 18 listopada wyśpiewaj nam swój talent i zawalcz o zaproszenie do zaprezentowania się podczas 32. Finału WOŚP w Tarnowie Podgórnym lub innych imprezach organizowanych przez GOK SEZAM. W puli nagród są też upominki, dyplomy oraz warsztaty wokalne ze wspólnym nagraniem piosenki!

Kto może się zgłosić? Kto zasiądzie w jury?

Solo lub w zespole – scena czeka! A przy niej Przeglądu Rozśpiewana Gmina jury. Kto w nim zasiada? Znani z 3. i 4. edycji The Voice Kids, laureaci licznych festiwali i najsłynniejsze bliźniaki w naszej Gminie – Gabrysia oraz Kamil Marszał! Obok nich, i tu nastąpiła nagła zmiana w składzie jury, Leon Olek – finalista 6. edycji The Voice Kids i Szansy na Sukces Eurowizja Junior 2023. Całą trójkę znać możecie również ze Studia Piosenki GOK SEZAM. Przewodzić im będzie Karina Biała, dyrektor GOK SEZAM. Prowadzenie imprezy również zostało oddane w ręce młodzieży, bowiem konferansjerką zajmie się Nikola Berndt.

Uwaga! Czas na zgłoszenia jeszcze nie upłynął, ale deadline wisi nad głowami – 13 listopada. Nie zapomnij też zajrzeć do regulaminu dostępnego na www.goksezam.pl i słyszymy się!