Przed nami największe sportowe wydarzenie w Gminie Tarnowo Podgórne!

Już 20 maja spotkamy się na stadionie oraz na ulicach Tarnowa Podgórnego. Organizatorzy przygotowują mnóstwo ciekawych niespodzianek dla sportowców oraz mieszkańców. Od samego rana do późnych godzin wieczornych będzie można wziąć udział w kilkudziesięciu atrakcjach sportowych, sprawnościowych, kulturalnych, po prostu popatrzeć, pokibicować lub zwyczajnie odpocząć. Tego dnia zaprosimy dzieci na Bieg Lwiątek, rodziny na Sztafetę Pokoleń, uczniów szkół oraz amatorów i niepełnosprawnych na mityng lekkoatletyczny. Wieczorem odbędą się półmaraton oraz Pogoń za Lwem na dystansie 10 kilometrów.

Wszystkiemu będą towarzyszyć liczne atrakcje stref EXPO Lwa, strefy sportu, zlot food trucków, koncert i wiele innych. To będzie dzień, który wstrząśnie Tarnowem więc już dziś zarezerwujmy sobie termin, zaprośmy rodziny i znajomych z innych lokalizacji. Drugiego takiego wydarzenia nie ma nigdzie indziej, bo to nasz autorski projekt. Nasz, tarnowski, mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne.

Będziemy świętować wspólny jubileusz

Wielkie sportowe święto – Bieg Lwa – odbędzie się po raz dziesiąty w Tarnowie Podgórnym. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę – na stadionie wystąpi zespół Strachy na Lachy! W widowisku udział mogą wziąć wszyscy mieszkańcy, którzy muzyczne doznania będą mogli połączyć z kibicowaniem, bo przecież w tym samym momencie na metę wbiegać będą zawodnicy.

Pobiegnij z Lwem

Podstawowe zasady, jakie nam przyświecają: robimy to z pasji, dopracowujemy każdy szczegół, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, staramy się tworzyć pozytywną atmosferę wśród biegaczy i społeczeństwa, angażujemy MIESZKAŃCÓW – chcemy dawać im poczucie dumy z faktu, że impreza odbywa się w ich małej społeczności, angażujemy lokalne przedsiębiorstwa w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, Bieg Lwa jest świętem całych rodzin, chcemy robić wydarzenie inne niż wszystkie – nie inaczej będzie w tym roku – komentuje Piotr Modzelewski, Dyrektor Biegu Lwa

Zapisy na tegoroczną imprezę biegową już wystartowały. Szczegółów szukaj na stronie www.bieglwa.pl oraz www.tarnowo-podgorne.pl.