Przed nami Gala Młode Lwy w Gminie Tarnowo Podgórne

Już 11 czerwca o godzinie 17:00 w Centrum Kultury Przeźmierowo rozpocznie się V edycja Gali Młode Lwy. Wydarzenie organizowane jest przez Młodzieżową Radę Gminy Tarnowo Podgórne i ma za zadanie promować i co najważniejsze nagradzać najbardziej utalentowaną młodzież z Gminy Tarnowo Podgórne.

Młodzież może być nominowana w czterech kategoriach: Młody Artysta, Młody Naukowiec, Młody Sportowiec oraz Młody Społecznik. Specjalna, piąta kategoria, to Oddany dla Młodych – jest to kategoria, w której nominowani mogą być wszyscy, którzy na co dzień pracują z młodzieżą, a ich praca przynosi owoce pod postacią osiągnięć artystycznych, naukowych, sportowych, społecznych oraz inspiruje do ciężkiej pracy.

Tegoroczna Gala klimatycznie nawiązywać będzie do lasu deszczowego. Pomimo oczywistych problemów, które trapią dzisiejszy świat, nie możemy zapominać o zmianach klimatu oraz degradacji środowiska, która jest spowodowana działalnością człowieka. Obecna kadencja Młodzieżowej Rady Gminy w szczególny sposób zaangażowana jest sprawy związane z ochroną środowiska – stąd pomysł, aby nawiązać do piękna dzikiej przyrody i zwrócić uwagę na konieczność jej ochrony.

Galę uświetnią występy artystyczne młodzieży mieszkającej w Gminie Tarnowo Podgórne, a line-up jest zróżnicowany pod względem gatunkowym, dlatego każdy znajdzie coś w swoim guście.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla każdego zainteresowanego. Serdecznie zapraszamy!