Program Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny

Jednym z głównych założeń Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny jest bycie blisko obywatelek i obywateli, którzy chcą podejmować działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Dlatego organizujemy cykl dziewięciu spotkań, z których każde jest dedykowane innemu regionowi. Podczas spotkań regionalnych omówimy najważniejsze założenia i wytyczne dotyczące pierwszego konkursu grantowego w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny. Stworzymy też przestrzeń do współpracy, dzięki której będziecie mogli wymienić się doświadczeniami i pomysłami na działania oraz opcjonalnie znaleźć partnera do Waszego projektu. Spotkania będą miały charakter interaktywny, dzięki czemu wszystkie osoby uczestniczące będą mogły zadać pytania, uzyskać przydatne informacje czy wyjaśnić wątpliwości.

W trakcie spotkań:

  • przeanalizujemy ogłoszenie konkursowe: wymagania formalne i procedury;
  • prześledzimy wniosek grantowy w generatorze (specjalnym narzędziu do składania wniosków);
  • pokażemy budżet i przykłady kosztów kwalifikowanych.

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w:

  • konsultacjach dotyczących współpracy międzynarodowej, komunikacji oraz rozwoju instytucjonalnego w ramach Programu;
  • krótkich spotkaniach dla organizacji, które planują złożenie wniosku w pierwszym, drugim bądź trzecim obszarze i poszukują partnerów.

Spotkania:

7 kwietnia (środa) w godz. 11.00-14.00 odbędzie się spotkanie regionalne dla województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Zarejestruj się tutaj. Rejestrację na to spotkanie zamykamy o godz. 12:00 w dniu 6 kwietnia (wtorek).

10 kwietnia (sobota) w godz. 11.00-14.00 odbędzie się dodatkowe spotkanie dla osób, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniach odbywających się w ciągu tygodnia. To spotkanie będzie tłumaczone na polski język migowy. Zarejestruj się tutaj. Rejestrację na to spotkanie zamykamy o godz. 12:00 w dniu 9 kwietnia (piątek).

Spotkania poprowadzą członkinie i członkowie Zespołu Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Do pobrania:

Przed rejestracją należy zapoznać się z regulaminem

Link do wydarzenia (wraz z instrukcją korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem, skontaktuj się z Adrianą Skutyńską: adriana.skutynska@frsi.org.pl, 574 999 973.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania, zachęcamy do kontaktu z konsultantami.