Pierwsze takie Mistrzostwa w Gminie Tarnowo Podgórne

W naszej Gminie odbędą się pierwsze Międzynarodowe Mistrzostwa Polski NO GI (bez kimona) i GI (w kimonie). Organizatorem jest GKS Tarnovia, będący członkiem Polskiego Związku Ju Jitsu i posiadającym licencję. Obecnie zapisanych jest blisko 200 osób z różnych grup wiekowych i wagowych, a zapisy wciąż trwają. Warto podkreślić, że zawodnicy i zawodniczki przyjadą do Tarnowa Podgórnego z różnych części Polski np. z Rybnika, Szczecina, Krakowa, Lublina. Nasz klub reprezentować będzie wielu zawodników.

Mistrzostwa zaplanowane zostały na 29 maja 2021 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne, ul. Nowa 15 i rozpoczną się o godzinie 8.30. Zapraszamy serdecznie do zapisów i oglądania relacji z zawodów na profilu facebookowym. Projekt współfinansowany jest przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w facebookowym wydarzeniu.