OFP Tarnowo Podgórne 2022: W tym roku zaśpiewają Wodeckiego

Czas na wielkie muzyczne święto w Gminie Tarnowo Podgórne. Po raz kolejny Pałac Jankowice wraz z Gminą Tarnowo Podgórne zapraszają do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Mowa o Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne, który odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia 2022 r. w Pałacu Jankowice.

Do udziału w kulturalnej imprezie zapraszamy przede wszystkich utalentowanych wokalistów z całej Polski, którzy rywalizować będą na scenie przy akompaniamencie zespołu jazzowego. Soliści w ramach tegorocznej edycji OFP Tarnowo Podgórne zaprezentują jeden utwór.

Postanowiliśmy, aby Festiwal w pałacowym klimacie co roku związany był z innym artystą. Tym razem królować będą piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego w zupełnie nowych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na tę okazję – komentuje Monika Rutkowska, Dyrektor Pałacu Jankowice.

Udział w wydarzeniu mogą wziąć soliści z całej Polski, którzy mają 15 lat i więcej. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie elektronicznej karty zgłoszenia wraz z nagraniem jednej piosenki w języku polskim bądź angielskim w terminie do 4 lipca 2022 r.

Po przesłuchaniu nagrań nadesłanych w eliminacjach festiwalowych, komisja konkursowa zakwalifikuje uczestników, którzy wezmą udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne. Jest o co walczyć! Najlepsi z najlepszych otrzymają nagrody pieniężne, unikatowe statuetki oraz dyplomy, a co najważniejsze wystąpią podczas Koncertu Galowego przed mieszkańcami Gminy Tarnowo Podgórne.

Więcej informacji, w tym regulamin i formularze zgłoszeniowe, znaleźć można na stronie OFP Tarnowo Podgórne. Patronat nad wydarzeniem objęła Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.