Noworoczna eskapada po Gminie Tarnowo Podgórne [1 stycznia 2021]

Tym razem nie ma pokazu sztucznych ogni, nie możemy się gromadzić, ale nic nam nie przeszkodzi we wspólnym powitaniu Nowego Roku. 1 stycznia o 18.00 z parkingu przy OSP Tarnowo Podgórne ul. Pocztowa/ul. Słoneczna ruszy wesoły, kolorowy i głośny konwój samochodowo-autobusowy. Noworocznym przejazdem zawiaduje Wójt Tadeusz Czajka.
Planujemy przejechać przez każdą miejscowość naszej Gminy, żeby w każdej zrobić trochę noworocznego blasku i ciut wesołego hałasu w następującej kolejności: Tarnowo Podgórne – Kokoszczyn – Góra – Tarnowo Podgórne – Rumianek – Lusówko – Jankowice – Ceradz Kościelny – Jankowice – Lusówko – Sierosław – Lusowo – Batorowo – Wysogotowo – Przeźmierowo – Baranowo – Chyby – Swadzim – Sady – Lusowo – Tarnowo Podgórne. Postaramy się, żeby nasz przejazd można było na bieżąco śledzić w internecie.
Zapraszamy – wyjdźcie na zdrowy spacer, pomachajcie nam na trasie, a my na pewno Wam odmachamy (wychodząc pamiętacie o zasadach bezpieczeństwa: maseczki, dystans, dezynfekcja). Każdy, kto chciałby dołączyć się własnym autem do naszego kolorowego konwoju – może to zrobić w dowolnym momencie na trasie na własną rękę i odpowiedzialność! Mamy nadzieję, że taki głośny i kolorowy początek nowego roku odstraszy wszelkie smutki!