Ładowarka do samochodów elektrycznych przy Urzędzie Gminy

ChargeEuropa z radością ogłasza nawiązanie współpracy z Gminą Tarnowo Podgórne. W ramach partnerstwa, firma zainstaluje stację ładowania dla pojazdów elektrycznych (EV) przed Urzędem Gminy Tarnowo Podgórne przy ul. Poznańskiej 115 – jest to znaczący krok w kierunku rozwoju równoważonego transportu w regionie.

Stacja ładowania EV będzie posiadać dwa punkty ładowania, a dodatkowo, obie strony stacji zostaną wyposażone w 65-calowe ekrany. To nie tylko infrastruktura ładowania, lecz również platforma reklamowa, generująca przychody z mediów natychmiast po instalacji stacji. Ta innowacyjna koncepcja pozwoli ChargeEuropa zrekompensować koszty budowy, nie obciążając przy tym budżetu Gminy.

Gmina Tarnowo Podgórne dostrzegła we współpracy z ChargeEuropa szansę na szybkie i efektywne rozwinięcie infrastruktury EV, co może przyczynić się do przyspieszenia transformacji w kierunku czystego transportu. Warto podkreślić, że inicjatywa ta obejmuje również możliwość korzystania z ekranów ChargeEuropa przez urzędników gminy, umożliwiając efektywne przekazywanie istotnych informacji oraz promowanie lokalnych inicjatyw.

Dzięki partnerstwu z ChargeEuropa możemy zyskać dostęp do ładowarki dla samochodów elektrycznych. To wyjątkowa korzyść dla naszych mieszkańców, którzy już zdecydowali się na pojazdy elektryczne oraz dla tych którzy mają to w planach – Tadeusz Czajka, Wójt Gminy Tarnowo Podgórne

Warto podkreślić, że umiejscowiona w dogodnej lokalizacji ładowarka będzie stanowić kluczowy element zrównoważonej mobilności, umożliwiając większej liczbie mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne korzystanie z samochodów elektrycznych. Działania ChargeEuropa mają na celu nie tylko dostarczenie infrastruktury ładowania, lecz również wspieranie rozwoju rynku pojazdów elektrycznych i promowanie ekologicznych alternatyw w transporcie.

Matt Tymowski, CEO ChargeEuropa, podkreśla znaczenie tej współpracy:

ChargeEuropa nie tylko dostarcza ładowarki, ale oferuje rozwiązanie dla wszystkich kierowców, również tych, którzy nie posiadają możliwości ładowania swojego samochodu w domu. Nasza współpraca z Gminą Tarnowo Podgórne, to krok ku zapewnieniu dostępu do ładowania dla wszystkich, co przyczyni się do zwiększenia zainteresowania pojazdami elektrycznymi i rozwoju tej branży.