Kryjówka i Malowane Słonie powstają w naszej Gminie

Przedszkola publiczne Kryjówka w Tarnowie Podgórnym oraz Malowane Słonie w Baranowie ruszają w roku szkolnym 2021/2022! Kryjówka i Malowane Słonie są przedszkolami publicznymi, pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Prowadzone są przez Natalię Aleksandrov, która od 2013 roku zajmuje się prowadzeniem przedszkoli i obecnie ma ich osiem, między innymi w Lusówku, Sadach, Dopiewcu i Skorzewie.

Szczególnie duży nacisk kładziemy na kontakt z lokalnym środowiskiem, współpracujemy z gminą Tarnowo Podgórne, bibliotekami, strażą pożarną, szkołami i domami kultury.

Naszym przedszkolakom oferujemy przyjazne otoczenie – budynki przedszkoli zostały wybudowane specjalnie na nasze potrzeby, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz różnorodny plan zajęć. Uzupełniamy podstawę programową o m.in. warsztaty naukowe, zajęcia teatralne, zajęcia plastyczno-techniczne, zajęcia umuzykalniające czy naukę drugiego języka (obok języka angielskiego). Co ważne, uczestnictwo dziecka w zajęciach do 5 godzin jest bezpłatne.

Przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat – aby zapisać dziecko do przedszkola wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail:

Kryjówka ul. Szkolna 42B, Tarnowo Podgórne

tel. 730 127 900

e-mail: biuro@tarnowo.kryjowka.org

więcej informacji: www.tarnowo.kryjowka.org

Malowane Słonie ul. Wypoczynkowa 97, Baranowo

tel. 691 431 997

e-mail: biuro@malowaneslonie.pl

więcej informacji: www.malowaneslonie.pl