Koncertowy weekend

Dobrze wiemy, że w naszej Gminie każdy rok rozpoczynamy od dobrego grania. I nawet pandemia w tym nam nie przeszkodzi.

Koncert Noworoczny i Gala Aktywni Lokalnie odbędą się 30 stycznia, o 17.00! Wieczór rozpocznie Gala Aktywni Lokalnie, potem w muzyczną podróż zabierze nas Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne i jej goście.

Jedyne co się zmieni to forma naszego spotkania – do hali sportowej OSiR przy Zespole Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne, która zmieni się w salę koncertową, nie możemy zaprosić żadnej,  nawet najmniejszej publiczności. Ale będziemy z Państwem – internetowo!

 

Początek roku to również Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – w naszej Gminie, pod wośpowym szyldem, rzeczywiście będzie się działo – oto szybki rzut oka na rozkład jazdy!

Zaczynamy w piątek, 29 stycznia, koncertem W rytmie serca WOŚP – w Pałacu Jankowice wystąpią mieszkańcy Gminy Tarnowo Podgórne.

W sobotę, 30 stycznia, w podróż po Gminie wyruszy wośpowy konwój, który utworzy m.in. mobilna scena, autobus wystawiony na licytację, samochód promocyjny Tarnowskich Term. Zrobimy kilka przystanków na terenie Gminy, by graniem przypomnieć o 29.Finale.

W niedzielę, 31 stycznia, gramy na całego od samego rana – wszystko w programie: koncert Kasi Wilk, pokojowe silent disco,

Zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych na You Tube (Tarnowo Podgórne) i Facebooku (Sztab WOŚP Tarnowo Podgórne i Gmina Tarnowo Podgórne).

Cały czas zapraszamy na nasze licytacje na Allegro (użytkownik SztabTP) – wszystkie są tutaj

I cały czas prosimy o wpłaty na naszą eSkarbonkę.

W najbliższy weekend!