Koncert Noworoczny 2024 i Gala Aktywni Lokalnie już 27 stycznia!

Od muzyki klasycznej, przez tę ilustracyjną i rozrywkową, aż do filmowej. Do tego gala! Muzycznie i wielotwarzowo zaplanowano koncertowe otwarcie nowego roku w Tarnowie Podgórnym.

By ów plan wcielić w życie siły połączyły trzy z miejsca rozpoznawalne w gminie formacje. Gospodarzem niezmiennie jest Młodzieżowa Orkiestra Dęta, obok której, tradycyjnie już, swoje dynamiczne układy zaprezentują Mażoretki. Tegorocznym gościem specjalnym są Modraki, które zawirują m.in. do „Rockin’ Around The Christmas Tree” Brendy Lee, czy „Prawie udało się” Karoliny Trębacz.

Podczas wieczoru wybrzmią także dźwięki znane fanom „Ojca chrzestnego”, „Maski Zorro” czy „Janosika”. A wspomniana muzyka klasyczna? Też będzie, autorstwa Johanna Straussa. Do tego gala, podczas której uhonorowani zostaną „Aktywni Lokalnie” i receptura na wieczór pełen wrażeń gotowa.

Wejściówki na koncert rozeszły się jak „gorące bułeczki”. W przypadku zwolnienia wejściówek na koncert informacja taka zostanie opublikowana w mediach społecznościowych Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM w Tarnowie Podgórnym.