Kibicuj podczas Biegu Lwa i zgarnij nagrody

Zapewne wiecie, że kibice Biegu Lwa są najlepsi w Polsce. Na trasę biegów zapraszamy całe rodziny – od dzieci przez dorosłych po seniorów. Właśnie między innymi dzięki dzieciakom łatwiej zawodnikom będzie pokonać słabości na trasie półmaratonu i Pogoni za Lwem. Doping doda sił i napełni energią na kolejne kilometry! Z pewnością sportowcy zapamiętają kolorowe grupy mieszkańców i podziękują im niejednokrotnie uśmiechem czy przybiciem piątki. Zachęcamy również do polewania trasy i zawodników wodą, śpiewania, klaskania, a nawet i kawa na trasie będzie miłą niespodzianką. Zapraszamy też grupy – przedszkola, szkoły, organizacje pozarządowe, kluby sportowe i zespoły muzyczne.

Podczas Biegu Lwa 2022 zapraszamy od kibicowania na całej trasie sportowej rywalizacji. Którędy przebiegną uczestnicy? Zobacz na naszej stronie internetowej.

Dla najlepszych kibiców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!

Co zrobić, aby je zdobyć? Podczas kibicowania wypatruj fotografa, który zrobi Wam zdjęcia. Po zakończeniu biegu zdjęcia kibicujących opublikujemy na facebookowej stronie Gminy Tarnowo Podgórne. Oceniającymi będą zawodnicy, ich rodziny oraz sami mieszkańcy, którzy zagłosują na najlepszą drużynę zostawiając pod ich zdjęciem lajka. Wygrają trzy załogi, których zdjęcia zdobędą najwięcej polubień. Gotowi na świetną zabawę? Widzimy się 21 maja w Tarnowie Podgórnym.

Organizatorem akcji jest Gmina Tarnowo Podgórne, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Tarnowo Podgórne Tadeusz Czajka.

Szukasz więcej informacji na temat sportowej imprezy biegowej w Tarnowie Podgórnym? Odwiedź stronę internetową Fundacji Bieg Lwa.