Karetka dla Kamieńca Podolskiego

Gmina Tarnowo Podgórne od lat współpracuje z Kamieńcem Podolskim w Ukrainie (od 2018 r mamy podpisaną oficjalną umowę partnerską). Od pierwszych chwil wojny jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi. I w porozumieniu z nimi chcemy pomagać – celowo i konkretnie.

Mamy karetkę!

Nasz partner, Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców, zrzesza przedsiębiorców Gminy Tarnowo Podgórne, którzy wielokrotnie okazali szczodre i hojne serca! Od samorządu Kamieńca Podolskiego otrzymaliśmy sygnał, że najważniejszą i najpilniejszą ich potrzebą jest obecnie sprzęt ratujący zdrowie i życie. Dzięki hojności i błyskawicznej reakcji naszych przedsiębiorców możemy przekazać naszym przyjaciołom w Kamieńcu Podolskim pierwszą karetkę. W drogę do Kamieńca Podolskiego wyruszy jeszcze w ten weekend.

Zbieramy na kolejną

Na zakup kolejnej karetki będziemy zbierać środki na konto uruchomione przez Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców oraz przez zbiórkę na portalu zrzutka.pl. To duży wydatek, ale wierzymy, że wspólnie damy radę. By pomóc naszym ukraińskim przyjaciołom łączymy siły mieszkańców i przedsiębiorców. Wierzymy w moc wspólnego pomagania! Działajmy razem – solidarni z Ukrainą!