Jesteśmy nominowani do nagrody za najlepszy projekt unijny: Jak oddać głos?

Wybierz najlepsze unijne projekty! 4 kategorie i 20 nominowanych. Już 23 października wystartowała druga edycja plebiscytu  „Łączy nas WIELkopolskiE” na najlepsze projekty unijne w województwie. Internauci zdecydują, które przedsięwzięcia zrealizowane z Funduszy Europejskich zasługują na miano najlepszego.

Spośród tysięcy zrealizowanych projektów wybraliśmy 20, z których to internauci wybiorą te najlepsze w czterech kategoriach: „Łączy nas… innowacyjny biznes”, „Łączy nas… architektura i kultura”, „Łączy nas… dobry klimat” oraz „Łączy nas… społeczna misja”.

Projekty, które walczą o Państwa głosy, zrealizowane zostały w różnych częściach Wielkopolski. Pokazują nie tylko skalę zmian, ale i zaangażowanych lokalnych liderów, społeczników, samorządowców, przedsiębiorców, którzy podjęli się trudu realizacji projektów, które realnie zmieniają nasze życie. Warto to dostrzec i docenić. Nasz plebiscyt pokazuje, że projekt nie kończy się wraz z rozliczeniem, ale jest dalej twórczo rozwijany, bo Fundusze Europejskie uruchamiają w nas to co najlepsze – kreatywność, odwagę i chęć zmian – mówi Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Zastanawiasz się, który projekt wybrać? Zajrzyj na stronę laczynaswielkopolskie.pl. Znajdziesz tam nie tylko listę nominowanych przedsięwzięć, ale opisy poszczególnych projektów. Zaprosiliśmy też przedstawicieli realizatorów do nieco mniej oficjalnej rozmowy, w której dzielą się z nami swoimi doświadczeniami i zachęcają do głosowania na swoje inwestycje. Prezentację uzupełniają filmy, które realizatorzy przekazali nam, aby wzmocnić swój przekaz. Mając pełną pulę informacji, będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

Głosowanie potrwa do 13 listopada. Zasady są proste: każdego dnia możesz oddać jeden głos na wybranego beneficjenta w każdej z czterech ww. kategorii.

Jak oddać głos na Gminę Tarnowo Podgórne?

Gmina Tarnowo Podgórne została nominowana za projekt „Rozwój niskoemisyjnej mobilności na terenie Gminy Tarnowo Podgórne poprzez rozbudowę sieci dróg rowerowych wraz z infrastrukturą”. Nominacja za budowę ścieżek rowerowych i wdrażanie w praktyce idei ekotransportu.

Każdy może oddać jeden głos dziennie. Wystarczy, że wejdziesz w link, przejdziesz do kategorii „Łączy nas… dobry klimat” i zagłosujesz na Gminę Tarnowo Podgórne.