IRONMAN przez Gminę Tarnowo Podgórne

3 września odbędzie się kolejna edycja Ironman Poland – zawodników zobaczymy również na ulicach na terenie naszej Gminy. Wyścig rozpocznie się w Kiekrzu nad Jeziorem Kierskim. Potem trasa wiedzie ulicami: Podjazdową, Kierską, Sadową i Kobylnicką do Sadów. Stamtąd do Lusowa, przez Zakrzewo do Sierosławia, a dalej do Więckowic i Niepruszewa. W związku z zawodami zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu drogowym.

3 września odbędzie się kolejna edycja Ironman Poland – zawodników zobaczymy również na ulicach na terenie naszej Gminy. Wyścig rozpocznie się w Kiekrzu nad Jeziorem Kierskim. Potem trasa wiedzie ulicami: Podjazdową, Kierską, Sadową i Kobylnicką do Sadów. Stamtąd do Lusowa, przez Zakrzewo do Sierosławia, a dalej do Więckowic i Niepruszewa. W związku z zawodami zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu drogowym.