Gala Młode Lwy 2021: Zgłoś kandydata do nagrody

W ubiegłym roku pandemia bardzo nas ograniczyła – nie wiedzieliśmy co będzie jutro, a co dopiero za miesiąc. Dziś nie możemy się doczekać czerwca, kiedy to powrócimy do organizacji wielkiego wydarzenia, które bardzo nas motywuje do działania. Po rocznej przerwie od wszelakich wystąpień publicznych, Młodzieżowa Rada Gminy Tarnowo Podgórne przygotowuje trzecią edycję Gali Młode Lwy.

Pragniemy, aby to wydarzenie zapisało się na stałe w kalendarzu gminnych imprez. Celem naszego przedsięwzięcia jest przede wszystkim pokazanie i wypromowanie wyjątkowo uzdolnionej młodzieży naszej gminy na forum lokalnej społeczności. Dzięki takim wydarzeniom staramy się szerzyć ideę samorządności wśród młodzieży szkolnej, a także nagrodzić osoby z naszego otoczenia, które godnie reprezentują Gminę poza jej granicami – zwłaszcza, że Gala Młode Lwy cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Mamy jednocześnie świadomość ogromnej konkurencji wśród młodych mieszkańców naszej Gminy, którzy rokrocznie zdobywają wiele nagród związanych ze swoją działalnością nie tylko na szczeblu lokalnym, czy regionalnym, ale także ogólnokrajowym.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania osób utalentowanych oraz oddanych dla młodych. W kategoriach „Młody Artysta”, „Młody Naukowiec”, „Młody Społecznik”, „Młody Sportowiec” obowiązuje przedział wiekowy osób zgłaszanych. Jest to 11 – 21 lat, według roku urodzenia.

W kategorii „Oddany dla Młodych” nie obowiązuje przedział wiekowy osób zgłaszanych. Uwaga, czas do 1 czerwca! Zachęcamy do zgłoszenia osób utalentowanych po ówczesnym wypełnieniu formularza, na którym znajduje się zgoda zgłoszonej osoby.

Formularz pobrać można w ty miejscu.

Prosimy o dostarczenie zgłoszeń na:

  • adres mailowy Młodzieżowej Rady mrgtp@tarnowo-podgorne.pl
  • listownie na adres: Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne