Gala Festiwalu Talentów i Pasji 2021 za nami! Poznajcie laureatów [WYNIKI]

W niedzielne popołudnie (27 czerwca) spotkaliśmy się w przepięknej scenerii parku przy Pałacu Jankowice, gdzie odbyła się gala podsumowująca drugą edycję Festiwalu Talentów i Pasji w Gminie Tarnowo Podgórne. Do udziału w naszym wirtualnym Festiwalu Talentów i Pasji zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców! Nie chcieliśmy narzucać kategorii, ani grup wiekowych. Byliśmy otwarci na wszystkie talenty i pasje. W przeciągu regulaminowego czasu do naszego wydarzenia zgłosiło się 20 uczestników. Filmy z talentami i pasjami naszych mieszkańców oglądano łącznie przez 6732 minuty, co daje ponad 112 godzin, a przeliczając to jeszcze inaczej – ponad cztery i pół dnia. To pokazuje, że warto pokazywać naszych mieszkańców szerszej publiczności. Aktywność internautów na naszym koncie na facebooku Festiwalu Talentów i Pasji w przeciągu festiwalowego tygodnia, kiedy oceniane były prace, wzrosła aż o 2695%!

Kto znalazł się w gronie laureatów?

I miejsce: Karolina Jurgowiak

Pasją Karoliny jest układanie kostki Rubika. Układa ją w naprawdę imponującym tempie, co można było również zobaczyć na filmie, który przesłała nam na Festiwal. Jej talent i pasja zyskały największe uznanie w oczach internautów.

II miejsce: Laura Jezierna

Pasją Laury jest śpiew. Śpiewa wszędzie i – sądząc po wyniku głosowania – ma wielu fanów swojego talentu.

III miejsce: Kamila Cicha

Swoje artystyczne zainteresowania pani Kamila rozwija w Zespole Pieśni i Tańca Lusowiacy. Wystąpiła także – w niesamowitym kowbojskim duecie – na tegorocznym koncercie Serce dla WOŚP w Pałacu Jankowice.

IV miejsce: Anna Gąsiorek

Anna jest absolwentką naszej Samorządowej Szkoły Muzycznej. Zdobyła m.in. Srebrne Laury na V Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym WroClavile Pianistów Amatorów. Była również nominowana w tegorocznym konkursie Młode Lwy organizowanym przez Młodzieżową Radę Gminy.

V miejsce: Zuzanna Zujewska

Pasją i wielką miłością Zuzanny są konie. Trenuje kilka razy w tygodniu, a ulubioną dyscypliną są skoki przez przeszkody. Na zawodach w Baborówku zdobyła drugie miejsce. Miłością do koni zaraziła ją starsza siostra Wiktoria.

VI miejsce: Laura Wieczorek

Laura Wieczorek bardzo lubi śpiewać. Piosenkę konkursową nagrała wśród pięknej przyrody. Talenty obu dziewczyn mogą Państwo podziwiać na stronie Festiwalu na Facebooku.

 

VII miejsce: Maja Woźniak

Maja Woźniak, która w głosowaniu internautów zajęła VII miejsce, bardzo lubi rysować. Na nasz Festiwal przygotowała pracę przedstawiającą polskie godło – narysowała je sama, od czasu do czasu spoglądając na godło wiszące na ścianie.

 

VIII miejsce: Zosia Drążewska

Jej pasją jest taniec nowoczesny, a szczególnie modern jazz. Oprócz tego Zosia organizuje i wspiera różne akcje charytatywne w szkole podstawowej w Lusowie. Reprezentowała Szkołę na IX Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

VIII miejsce: Martyna Perz

Martyna śpiewa od najmłodszych lat. Gra również na pianinie i na ukulele. W tym roku wystąpiła także na naszej gminnej mobilnej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na zakończenie koncertu galowego drugiej edycji Festiwalu Talentów i Pasji zaprosiliśmy przybyłych gości na koncert Krzysztofa Iwaneczko.