Festiwal w Baranowie już w lipcu

Kilkanaście koncertów na dwóch scenach, urokliwa okolica z dala od zgiełku miasta, festiwalowe atrakcje dla całych rodzin i niezapomniane muzyczne emocje. Zwycięzcy tegorocznej Eurowizji Kalush Orchestra oraz Kaśka Sochacka, Grzegorz Hyży, MROZU, Rubens, Zalia i Rat Kru zagrają podczas czwartej edycji Edison Festival 2022 r. w Baranowie w Gminie Tarnowo Podgórne.

Bilety jednodniowe i karnety są w sprzedaży! Festiwal odbywa się w malowniczej scenerii Jeziora Kierskiego na terenie Best Western Hotel Edison w Baranowie w Gminie Tarnowo Podgórne.

Muzyka to jednak nie wszystko, co wyróżnia Edison Festival. W programie wydarzenia znajdą się liczne aktywności, m.in. te rozwijające kreatywność. Na uczestników będzie czekał food court ze smacznymi przekąskami oraz liczne niespodzianki. Tegoroczne lato zdecydowanie będzie sprzyjało tworzeniu muzycznych wspomnień na długie lata.

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsorem festiwalu jest koncern energetyczny Enea oraz Porsche Centrum Poznań. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie oraz Atlas Festival. Patronami medialnymi wydarzenia są Meloradio, codziennypoznan.pl, Głos Wielkopolski i Freshmag.

Harmonogram koncertów:

22 lipca – Kaśka Sochacka, Grzegorz Hyży, MROZU, Vito Bambino, LemON, Kroki, Jagoda Kret, Martin Lange
23 lipca – Kalush Orchestra, Daria Zawiałow, Karaś/Rogucki, LUNA, Lordofon, Rubens, Zalia, Rat Kru

Więcej informacji na stronie internetowej oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Zdobądź bilety z Gminą Tarnowo Podgórne

Już na początku lipca ruszymy z naszą akcją, w której do wygrania będą bilety na tegoroczne festiwalowe święto w Baranowie. Więcej informacji niebawem.