Festiwal Talentów i Pasji dla mieszkańców naszej Gminy

Ostatnie kilkanaście miesięcy było inne niż wszystkie dotychczas – spędziliśmy ten czas w domach, w mniejszej lub większej izolacji społecznej. Na szczęście wielu z nas znalazło pozytywne aspekty tej sytuacji, a to nierzadko zaowocowało powrotem do dawnych pasji i ich rozwinięciem, a nawet odkryciem nowych obszarów zainteresowań.

Mamy zatem – jako mieszkańcy – różne talenty: do śpiewania, malowania, grania czy rysowania… Są wśród nas tacy, którzy wiedzą jak dbać o zieleń wokół domu, inni mają rękę do robótek ręcznych. Są tacy, którzy potrafią pięknie rzeźbić i tacy, którzy potrafią robić przecudne zdjęcia. Paleta różnych pasji jest z pewnością niesamowita!

Niektórzy mieli już szansę na pokazanie swoich dzieł czy kolekcji szerszej publiczności, inni nie zdają sobie nawet sprawy, jak unikatowy talent posiadają. Wszystkich zapraszamy do udziału w drugiej edycji naszego wirtualnego Festiwalu Talentów i Pasji organizowanego przez Gminę Tarnowo Podgórne oraz Pałac Jankowice.

Nie chcemy narzucać kategorii, ani grup wiekowych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Pokażmy jak ciekawe i różnorodne są talenty mieszkańców naszej Gminy! Swoje zgłoszenia można przesyłać poprzez formularz elektroniczny do dnia 13 czerwca. Po tym etapie wszystkie przesłane prace zostaną opublikowane na facebookowej stronie Festiwal Talentów i Pasji, gdzie do 21 czerwca odbywać się będzie głosowanie internatów.