Enea IRONMAN przez Gminę Tarnowo Podgórne

Przed nami pierwsze, historyczne zawody z serii IRONMAN, organizowane w Poznaniu i okolicach.

Cieszymy się bardzo, że tak liczne grono sportowców zdecydowało się na udział w premierowej edycji Enea IRONMAN 70.3 Poznań. W ciągu całego weekendu wystartuje w sumie, ponad 1200 osób! – komentują organizatorzy

W Gminie Tarnowo Podgórne kibicować będzie można na odcinku rowerowym, który przejedzie przez Sady (ul. Kobylnicka, Lusowska) i Lusowo (ul. Poznańska, Nowa, Zakrzewska).

Trasę zobaczysz również na specjalnej animacji przygotowanej przez organizatorów wydarzenia.

Do dyspozycji zainteresowanych organizatorzy udostępnią specjalną infolinię. Pod specjalnym numerem telefonu, na bieżąco będzie można dowiedzieć się o wprowadzonych zmianach w ruchu. Infolinia pod numerem telefonu 500 261 000 będzie czynna w sobotę (3 września) w godz. 10:00 – 19:00 oraz w niedzielę (4 września) w godz. 7:00 – 18:00.

Organizatorzy zawodów zachęcają również do korzystania z nawigacji Yanosik, która w niedzielę, 4 września, będzie uwzględniała wyłączone odcinki dróg.

Cała trasa Enea IRONMAN 70.3 Poznań zostanie profesjonalnie zabezpieczona zgodnie z wymogami dotyczącymi organizacji imprez sportowych na świeżym powietrzu. Dodatkowo nad bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowana obsługa. Organizatorzy Enea IRONMAN 70.3 Poznań dołożą wszelkich starań, by rywalizacja triathlonistów była w jak najmniejszym stopniu uciążliwa dla mieszkańców Poznania oraz okolicznych gmin. Jednocześnie organizatorzy Enea IRONMAN 70.3 Poznań zachęcają wszystkich do kibicowania zawodnikom na trasie i wspierania ich podczas rywalizacji.

Więcej informacji przeczytasz na stronie organizatora.