grafika zapowiadająca Edison Festival 2024

Edison Festival 2024 – zniżka na Kartę Mieszkańca

Baw się na Edison Festival 2024! Karnety w specjalnej scenie ze zniżką na Kartę Mieszkańca już dostępne!

Edison Festival 2024 i Gmina Tarnowo Podgórne ponownie łączą siły! Czas zaplanować muzyczny, letni  relaks nad jeziorem Kierskim, gdzie w pierwszy weekend lipca zagrają legendy polskiej muzyki oraz autorzy i autorki przebojów ostatnich miesięcy. Z Kartą Mieszkańca Gminy Tarnowo Podgórne kupisz karnety w specjalnej, niższej cenie.

Edyta Bartosiewicz, Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Dawid Tyszkowski i Maks Łapiński to pierwsze potwierdzone gwiazdy festiwalu, który odbędzie się w dniach od 5 do 6 lipca. Do 15 lutego obowiązuje pula Early Bird Tickets, która umożliwia zakup biletów w atrakcyjnej cenie. Mieszkańcy Gminy Tarnowo Podgórne, którzy od początku istnienia Edison Festival stanowią dużą grupę jego odbiorców, mogą dodatkowo skorzystać ze 10% zniżki.

Zaplanuj rodzinne wakacje już dziś

Edison Festival to doskonała muzyka, rodzinna atmosfera, okazja do spotkań z przyjaciółmi i oderwania od codzienności będąc zaledwie kilka minut (kilkanaście kilometrów) od domu. To przestrzeń do tańca przy dźwiękach największych polskich przebojów i zabawy w Strefie Rodzinnej, która od 2023 roku tworzona jest wspólnie z Gminą Tarnowo Podgórne. Po zeszłorocznym sukcesie, ciesząca się dużą popularnością, zadaszona, specjalnie przygotowana dla najmłodszych przestrzeń powróci również w 2024 roku!

Dla najmłodszych festiwalowiczów (i ich rodziców oraz opiekunów) przygotowane zostaną gry i zabawy, interaktywne przestrzenie edukacyjne i atrakcje sportowe – zapewniają koordynatorzy Rodzinnej Strefy z ramienia Gminy Tarnowo Podgórne. –  A wszystko pod okiem pracowników jednostek oraz wolontariuszy z organizacji pozarządowych naszej Gminy.

– Od zawsze zależało nam, aby Edison Festival był wydarzeniem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Gdy połączyliśmy siły z Gminą Tarnowo Podgórne udało nam się stworzyć Strefę Rodzinną, która zgromadziła tłumy i, jak czytaliśmy w recenzjach uczestników, była dla dzieci tak ciekawa, że nie chciały jej opuszczać. To dla nas ważne, żeby Edison Festival łączył pokolenia, a jego najmłodsi uczestnicy mogli doskonale spędzić czas z rodzicami i opiekunami – mówią organizatorzy festiwalu.

Kup karnety już dziś

W sprzedaży na www.edisonfestival.pl są dostępne bilety jednodniowe w cenie 149 zł i karnety w cenie 219 zł oraz bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. Dzieci do lat 6. włącznie mogą wziąć udział w festiwalu bezpłatnie, na podstawie ważnego biletu wstępu rodzica lub opiekuna. Na jedną Kartę Mieszkańca Gminy Tarnowo Podgórne można dokonać zakupu maksymalnie dwóch biletów – dotyczy to również biletów ulgowych – z 10% zniżką. Kodem promocyjnym jest numer Karty Mieszkańca, który należy wpisać na stronie https://www.eventim.pl/mieszkancygminy.

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie.

Harmonogram koncertów:   

5 lipca 2024 – Edyta Bartosiewicz, Dawid Tyszkowski, Maks Łapiński

6 lipca 2024 – Natalia Szroeder, Daria Zawiałow

Bądź na bieżąco i obserwuj Edison Festival w mediach społecznościowych

Nie masz jeszcze Karty Mieszkańca? Albo nie wymieniłeś starej na Nową? – sprawdź jak to zrobić!