Budżet Inicjatyw Społecznych 2022

Ruszamy z Budżetem Inicjatyw Społecznych Gminy Tarnowo Podgórne 2022. Już dziś prezentujemy projekty, które zostały zakwalifikowane w II edycji BIS 2020 r.,  wstrzymanej z powodu pandemii Covid – 19. Wybrane projekty automatycznie przejdą do etapu głosowania w I edycji 2022 r. (na Państwa głosy będziemy czekać w dniach 14 – 27 marca 2022 r.)

Natomiast z drugą edycją BIS 2022 ruszamy już w marcu. Od 1 do 31 marca można składać  projekty na papierowych formularzach zgłoszenia projektu do realizacji w 2022 roku. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zgłaszania projektów, którego znajdziecie na naszej stronie.

To już kolejna edycja naszego Budżetu Inicjatyw Społecznych. Kwota przewidziana na realizację projektów w 2022 r. to 48 000 zł (podzielona po równo na dwa półrocza).

Zapraszamy do składania projektów społecznych dla Mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne w ramach Budżetu Inicjatyw Społecznych 2022. W ramach budżetu mogą być zgłoszone projekty prospołeczne, realizujące zadania własne gminy, których realizacja odbywa się wyłącznie na terenie Gminy Tarnowo Podgórne i są zgodne z prawem.

Projekty mają dotyczyć działań o charakterze kulturalnym, sportowym, prorodzinnym oraz promującym Gminę, niewytwarzających środków trwałych. Zgłaszane projekty nie mogą dotyczyć inwestycji. Wartość maksymalna zgłoszonego projektu nie może przekraczać kwoty 8 000 zł brutto.

Wkład pracy Wnioskodawcy oraz praca społeczna innych osób uczestniczących w realizacji Projektu nie może być finansowana z Budżetu.  Projekty zgłasza się na formularzu określonym w Zarządzeniu Wójta wraz z listą poparcia. Projekt musi zostać poparty przez 20 mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne (nie wliczając w to Wnioskodawcy).

Formularz zgłoszenia projektu należy dostarczyć do Urzędu Gminy w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 115 (budynek A) , Wydział Obsługi Klienta lub do Filii w Przeźmierowie, ul. Rynkowa 75 C (Pasaż handlowy) Formularz zgłaszania projektów do zrealizowania w ramach Budżetu Inicjatyw Społecznych Gminy Tarnowo Podgórne pobrać można z naszej strony internetowej.

Kontakt: