Budynki komunalne w Sadach

Budynki komunalne w Sadach odebrane

We wtorek (2 listopada) odebrane zostały nowowybudowane budynki komunalne przy ulicy Jeżynowej w Sadach. To kolejne dwa budynki, które znalazły się w zasobach komunalnych Gminy Tarnowo Podgórne.

Zakres prac obejmował wybudowanie dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowych wraz z instalacją gazową oraz zagospodarowaniem terenu – budową drogi dojazdowej z miejscami postojowymi, chodnika oraz urządzenia terenów zielonych.

Obydwa te budynki są dwukondygnacyjne (parter + poddasze użytkowe). Do każdego mieszkania przynależą przydomowe ogródki. Pierwszy budynek to cztery lokale o powierzchni 47,72 m2, natomiast drugi budynek to dwa lokale o powierzchni 29,61 m2 oraz dwa lokale o powierzchni 58,06 m2.

W mieszkaniach jeszcze w tym roku zamieszkają rodziny przeniesione z budynków gminnych będących w bardzo złym stanie technicznym, budynków przeznaczonych do rozbiórki, a także osoby z listy osób oczekujących do przydziału lokalu z zasobów mieszkaniowych Gminy Tarnowo Podgórne.