Bieg i Marsz Niepodległości w Baranowie: Trwają zapisy

Już dziś serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia tego dnia z nami w Baranowie. Takiej ważnej daty nie można przespać, to wyjątkowe święto warto celebrować na wiele sposobów, a jednym z nich jest oczywiście wspólny bieg lub marsz. Zachęcamy do już otwartych zapisów.

Jak to od kilku lat bywa, w tym roku także macie do wyboru dwa dystanse 5 km i 10 km oraz 5 km Nordic Walking. Spotkamy się 11 listopada w Baranowie przy Szkole Podstawowej, ul. Wypoczynkowa 93 o godz. 14:00 i tuż przed startem wspólnie odśpiewamy hymn Polski.

I pamiętacie, zapisując się pomagacie, tym którzy tego potrzebują. W tym roku to symboliczna kwota 20 zł (w końcu XX bieg!). Jaki cel wybierzemy tym razem – tę informację ogłosimy na stronach na Facebooku Bieg i Marsz Niepodległości oraz Tarnowo Podgórne Biega. Tam też znajdziecie najważniejsze informacje oraz link do zapisów.

Bieg organizowany jest przez Stowarzyszenie Tarnowo Podgórne Biega oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Tarnowo Podgórne. Patronat objął Wójt Tadeusz Czajka.

Chcesz się zapisać?

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.