Zaprezentuj nam swój talent i pasję: Zgarnij atrakcyjne nagrody

Tańczysz? Śpiewasz? Fotografujesz? Lepisz w glinie? Grasz na instrumencie? Robisz biżuterię? Tworzysz? A może wiesz jak dbać o zieleń wokół domu i jesteś w tym mistrzem. Paleta różnych pasji jest z pewnością niesamowita. Pokaż jak ciekawe i wyjątkowe są talenty mieszkańców naszej Gminy!

Weź udział w IV Festiwalu Talentów i Pasji w Gminie Tarnowo Podgórne! Możesz zaprezentować swoje talenty i pasje w niemal dowolnej dziedzinie. To wyjątkowy konkurs bez ograniczeń, w którym pasja i talent odgrywa główną rolę! Skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne, bez względu na wiek.

Zgłoszenia

Swoje zgłoszenia będzie można przesyłać do 14 maja poprzez formularz elektroniczny.

W tym roku organizator zamierza nagrodzić trzech uczestników oraz uczestnika wybranego w ramach głosowania internetowego na nagrodę publiczności.  Prezentacja wyłonionych laureatów oraz wręczenie nagród odbędzie się 3 czerwca  o godz. 17.00 podczas gali finałowej w Pałacu Jankowice.

Festiwalowi towarzyszyć będą II Targi Talentów i Pasji „RękoDZIEŁO”, na których wystawcy zaprezentują swoje rękodzielnicze produkty i wyroby. Zapisy dla wystawców pod nr tel. 61 10 101 401 lub palac.jankowice@tarnowo-podgorne.pl.