Odbiór opakowań ochrony roślin od rolników w ramach nieodpłatnej zbiórki
07.04.2022
Wzorem ubiegłego roku Gmina organizuje nieodpłatna objazdową zbiórkę opakowań po środkach ochrony roślin według nowych zasad przyjęty w 2021 roku . Zbiórka planowana jest na pierwszą połowę czerwca 2022 roku. W związku z nieprawidłowościami w przekazywaniu opakowań po środkach ochrony roślin przez rolników w roku 2020 zostały wprowadzone nowe zasady odbioru. Osoba posiadająca większą ilość […]