27/01/2024

Patronat Wójta

(brak wejściówek) XX Koncert Noworoczny oraz gala „Aktywni Lokalnie”

Od muzyki klasycznej, przez tę ilustracyjną i rozrywkową, aż do filmowej. Do tego gala! Muzycznie i wielotwarzowo zaplanowano koncertowe otwarcie nowego roku w Tarnowie Podgórnym.

By ów plan wcielić w życie siły połączyły trzy z miejsca rozpoznawalne w gminie formacje. Gospodarzem niezmiennie jest Młodzieżowa Orkiestra Dęta, obok której, tradycyjnie już, swoje dynamiczne układy zaprezentują Mażoretki. Tegorocznym gościem specjalnym są Modraki, które zawirują m.in. do „Rockin’ Around The Christmas Tree” Brendy Lee, czy „Prawie udało się” Karoliny Trębacz.

Podczas wieczoru wybrzmią także dźwięki znane fanom „Ojca chrzestnego”, „Maski Zorro” czy „Janosika”. A wspomniana muzyka klasyczna? Też będzie, autorstwa Johanna Straussa. Do tego gala, podczas której uhonorowani zostaną „Aktywni Lokalnie” i receptura na wieczór pełen wrażeń gotowa.

Chętni, by jej skosztować? Dobre wieści, wejściówki na wydarzenie są dostępne już od 12.01.

MK

data: 27.01

godzina: 17:00

miejsce: Hala OSiR w ZST przy Tarnowie Podgórnym, ul. Nowa 60

Obowiązują bezpłatne wejściówki* dostępne od 12 stycznia w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

*max 6szt./os.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google