28/01/2023

XIX Koncert Noworoczny oraz gala „Aktywni Lokalnie”

Tradycja pozostaje nieprzerwana, bowiem w sobotnie popołudnie, 28 stycznia 2023, odbędzie się w naszej gminie XIX Koncert Noworoczny, którego częścią będzie uhonorowanie laureatów tytułu „Aktywni Lokalnie”. Wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod dyrekcją Pawła Joksa.

Co usłyszymy? Dyrygent zdradził nam, że tegoroczny koncert będzie inny niż wszystkie poprzednie. Nie dość, że odbywać się będzie w nowoczesnej hali w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym, to zostanie wzbogacony nowym rozrywkowym repertuarem. A to nie wszystko – będą i gwiazdy. Wraz z Mażoretkami, dodadzą one temu wydarzeniu artystycznego animuszu. Wiemy, iż jednym z solistów będzie Jakub Rajman, młody, utalentowany adept sztuki wokalnej. Wiemy, że – jak co roku – podczas Koncertów Noworocznych, nie zabraknie niespodzianek, które zawsze wywołują niemały entuzjazm publiczności. Organizatorzy nie chcą uchylić nawet rąbka tajemnicy. A to ze względu na zachowanie widowiskowego efektu oraz chęć utrzymania wszystkich w napięciu. Z pełnym przekonaniem możemy jednak zapewnić, iż każdy punkt programu tego koncertu wypełni nasze serca radością, a nas samych skłoni do refleksji. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy.

data: 28.01

godzina: 17:00

miejsce: Hala OSiR w ZST w Tarnowie Podgórnym, ul. Nowa 60

 

Obowiązują bezpłatne wejściówki*

*max 4szt./os. dostępne od 17 stycznia

w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20.

 

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google