31/08/2023

Wystawa Koła Fotograficznego Sezamu

Wspólnym debiutem były Dni Gminy Tarnowo Podgórne, pierwsze zdjęcia Koła fotograficznego w mediach. W kolejnych miesiącach jego członkowie realizowali plenery, sesje (m. in. plener w Wielkopolskim Parku Narodowym, w Muzeum Powstania Wielkopolskiego czy z Dawidem Mularczykiem), by później wspólnie omawiać swoje zdjęcia i wymieniać się wskazówkami. Prowadzący koło, Damian Nowicki zawsze służył w tym radą i pomocą. 

Fotografia Kingi Galińskiej trafiła na okładkę marcowej „TK”, a zdjęcia Marcina Klonowskiego promowały zimowy koncert Modraków. Część z uczestników koła prowadzi też własne media poświęcone fotografii. Oprócz tego, fotografowie SEZAMU otrzymywali akredytacje na wydarzenia kulturalne; ich zdjęcia relacjonowały m. in. „Monologi z Szekspira”, Dni Przeźmierowa, Cyrk Sznurkowy, Operę Teatru Wielkiego w CK – „Don Giovanni”, koncerty Modraków, „Bajki pokoleń” i inne. 

Najlepsze spośród tych zdjęć stworzą wystawę. Zobaczycie tam wspomnienia, szereg istotnych momentów z kulturalnych wydarzeń w naszej gminie, uchwyconych z unikalną wrażliwością i percepcją każdego z fotografów.

MK

wernisaż: 16.05 godz. 19:00

wystawa: 16.05 -31.08

miejsce: Galeria w Rotundzie. Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google