30/10/2021

„Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi” – spektakl na bis, Grupa Teatralna Novi

Czy naprawdę jest dobrze?

Jako społeczeństwo jesteśmy zaspokojeni, mamy pod dostatkiem dóbr i rozrywek. Nie brakuje nam pozornie niczego i zaczynamy sobie wymyślać problemy, które pozornie nas trapią. Zajmujemy się zupełnie nic nieznaczącymi „problemami pierwszego świata”, a gdzieś na świecie dzieją się prawdziwe tragedie. Dla nas to tylko obrazki z mediów. O naszym podejściu, tym, czym jest szczęście i wielu innych rzeczach opowiadać będzie spektakl teatru Novi na podstawie tekstu Maliny Prześlugi „Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi”.

Po niedawnej premierze, grupa Novi pod kierownictwem Artura Romańskiego ponownie stanie na deskach teatralnych. I z pewnością ich występ zapadnie w pamięć. Scenografią do spektaklu zajęła się Natalia Krynicka. Muzyczną oprawę na żywo uświetni Maciej Kuśnierz.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń kulturalnych obowiązującym w trakcie pandemii COVID-19: https://www.goksezam.pl/strona-3357-regulamin_dot_wydarzen_organizowanych_w.html

data: 30.10

godzina: 19:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: obowiązują bezpłatne wejściówki

Dostępne w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od wt. do pt. w godz. 16-20.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google