09/04/2022

Wiosna z Modrakami – koncert Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego „Modraki”

Wiosenny koncert Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego Modraki już wkrótce. Przygotowania do koncertu rozpoczęły się zaraz po świątecznych występach zespołu, które miały miejsce w styczniu. Młodzi artyści wkładają mnóstwo wysiłku w przygotowania i na każdej próbie dają z siebie 100 procent. Ich rodzice nie pozostają w tyle – dzielnie przywożą swoje pociechy na wszystkie próby, a potem pomagają podczas koncertów. Nie możemy również zapominać o wspaniałych instruktorkach i kochanych wujkach. Pani Ania bez końca poprawia małych tancerzy, aby rozwijać ich artystyczne skrzydła, oraz poprawia pilne skrzypaczki, klarnecistki i basistę. Wujek Piotr i wujek Rysiu rozdają cukierki i inne niespodzianki, z których wszyscy bardzo się cieszą.
Jednak nic z tych rzeczy nie wydarzyłoby się, gdyby nie kierownik zespołu: Agnieszka Dolata. Przygotowanie kostiumów, tworzenie choreografii, kreowanie niepowtarzalnej atmosfery zespołu i wspólnych chęci stworzenia pięknego spektaklu, to wszystko, jest zasługa „Pani Agi”.
Podczas koncertu można będzie podziwiać efekty wspólnej pracy wielu osób. Zespół zaprezentuje tance ludowe z wielu regionów polski, oraz tańce narodowe.
Podsumowując: zapraszamy na wielobarwną, zakręconą, taneczno-wokalną ucztę, której posmakować można będzie już na początku kwietnia.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń kulturalnych obowiązującym w trakcie pandemii COVID-19: https://www.goksezam.pl/strona-3357-regulamin_dot_wydarzen_organizowanych_w.html

data: 9.04

godzina: 16:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: 18 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20. oraz pół godziny przed seansem.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google