30/09/2022

Wieczór Etiud Tanecznych – Lajfowe Odcienie Tańca – LOT Meeting Spotkania Teatrów Tańca

Lajfowe Odcienie Tańca – LOT Meeting

Spotkania Teatrów Tańca

Festiwali i turniejów tańca organizuje się w naszym kraju bardzo wiele. My jednak chcieliśmy pójść inną drogą i dlatego powstał pomysł na nasze spotkania LOT. Zapraszamy na nie teatry ruchu i tańca, w których działający w nich artyści, w różnym wieku, wyrażają swoje uczucia i światopoglądy o otaczającym ich świecie poprzez różnego rodzaju formy ekspresji zamknięte w ramach opowieści dramaturgicznej. Motywacją do tego był też covid, który przeniósł nasze działania w wirtualny świat, więc my na przekór jemu spotykamy się ze sobą i publicznością bezpośrednio dzieląc się naszą obecnością.

30.09. godz. 19:00  Wieczór Etiud Tanecznych

 

Wakacyjny projekt Teatru Tańca Zakręconego  ”Tu i te(na)raz”

Wakacyjny projekt Teatr Tańca Zakręcony ”Tu i te(na)raz”. Etiuda taneczna o czerpaniu radości z tego co mamy i co robimy w danej chwili. W tym przypadku poprzez taniec.

 

Teatr Ruchu i Tańca TRiT Suchy Las „Życie kołem się toczy”

Teatr Ruchu i Tańca TRiT (Suchy Las) 'Życie kołem się toczy’. Często wydaje nam się, że gdzieś już byliśmy, lub już coś już robiliśmy. O tym opowiadamy, o pewnej  powtarzalności w życiu.

 

Teatr Tańca Sortownia  „Wszech- moc”

Teatr Tańca Sortownia grupa najstarsza (GOK SEZAM) „Wszech- moc”. O nieznanej sile która napędza ludzi do dokonywania zmian w naszym życiu.

 

data: 30.09

godzina: 19:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

obowiązują bezpłatne wejściówki

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google