24/11/2023

Wernisaż wystawy „Człowiek we wszechświecie”

24 listopada odbędzie się wernisaż wystawy prac Darii Wiercioch – Artystki, która poprzez sztukę pokazuje jacy jesteśmy półprzepuszczalni, półprzeźroczyści i połączeni ze wszystkim co jest.

Wszystko jest połączone, a wszyscy razem tworzymy całkowitą świadomość planety – jako indywidualne organizmy, dusze, świadomości zbiorowe, fraktale, węzły. Artystka podejmuje próbę opowiedzenia człowieka z indywidualnej perspektywy i odnalezienia rekompensaty nie tylko własnego ograniczenia, ale i boskości jednocześnie.

Daria Wiercioch w malarstwie bardzo ceni sobie nastrój i energię obrazów. Stara się aby jej prace wywoływały pozytywne emocje i dawały ukojenie. Ważny jest dla niej kolor i używa go świadomie – wiedząc jakie ładunki energetyczne niosą poszczególne barwy.

V.A. Gallery Poland to synonim kreatywności to miejsce prezentacji, promocji i sprzedaży, ale – co ważne i wyjątkowe – też edukacji. Od 2011 roku tworzymy nowe, nietypowe spojrzenie na promocję sztuki. Prezentujemy ofertę nie tylko w przestrzeni wirtualnej, ale równocześnie stanowimy realny i ceniony salon kulturalny. Konsekwentnie realizujemy misję uwrażliwiania odbiorców na polską sztukę współczesną, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Mając ambicję, by nie robić tego w oparciu o tradycyjne i znane powszechnie formy prezentacji artystów i ich dorobku, nieustannie poszukujemy nowych form upowszechniania sztuki. Znajduje to odzwierciedlenie w licznych inicjatywach: cykl spotkań „Mariaż sztuki z biznesem”, projekty https://www.va-gallery.pl/

Wystawa odbywa się w ramach cyklu „Mariaż sztuki z biznesem” i jest jednym z wydarzeń sezonu artystycznego w V.A. Gallery Poland. To kolejny rok spotkań ze znakomitą polską sztuką współczesną.

Wernisaż 24 listopada 2023, godz. 18:00, V.A. Gallery Poland – Sala Multiroom, ul. Wierzbowa 162, Wysogotowo

Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland, Stowarzyszenie Metal Merge

 PARTNERZY WYDARZENIA: Stowarzyszenie Metal Merge

WSTĘP WOLNY!

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google