20/01/2024

Warsztaty samoobrony dla Seniorów z Gminy TP [odwołane]

W tegoroczny Dzień Babci i Dziadka, w Pałacu Jankowice skupimy się na bezpieczeństwie oraz możliwości zdobywania przez nich nowych umiejętności. Seniorzy z Gminy Tarnowo Podgórne 20. stycznia o godz. 13.00,  będą mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w wyjątkowych zajęciach z samoobrony. Tego dnia gościć będziemy Roberta Kaźmierczaka, założyciela i głównego trenera Klubu Krav Maga Poznań. Robert to ekspert w różnych dziedzinach samoobrony i sztuk walki oraz instruktor rekreacji ruchowej. Podczas warsztatów Robert Kaźmierczak poprowadzi zajęcia z myślą o Seniorach, ukierunkowane na ich unikalne potrzeby i możliwości fizyczne.

Na warsztatach Seniorzy zdobędą umiejętność radzenia sobie podczas zagrożeń, np. na ulicy. Nauczą się również w jaki sposób uniknąć agresji bez rozwiązań siłowych. Jeśli jednak sytuacja wymaga zastosowania obrony, Seniorzy opanują, jak skutecznie wykorzystać nabyte umiejętności, aby poradzić sobie w obronie siebie i bliskich. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i wskazówkom od doświadczonego instruktora, uczestnicy będą gotowi na sytuacje, które mogą wystąpić w codziennym życiu, zwiększając tym samym swoje poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie.

Robert Kaźmierczak to absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Z dumą nosi czarny pas drugiego stopnia w Krav Maga, jest również międzynarodowym instruktorem Krav Maga, posiadającym uprawnienia do nadawania stopni zaawansowania od żółtego do brązowego. Posiadacz czarnego pasa w KAPAP, COS (Close Combat System), oraz Self-Pro (Self-Defense Professionnelle). W obszarze szkolenia dla służb mundurowych, Kaźmierczak uzyskał czarny pas Polskiej Federacji Combat Kalaki, specjalizując się w interwencjach z wykorzystaniem pałki teleskopowej oraz technik walki nożem. Jego wieloletnie doświadczenie obejmuje także szkolenia w obronie przed atakami nożem, walki w przestrzeniach zamkniętych, oraz techniki obrony z użyciem wielozadaniowej pałki typu TONFA. Poza umiejętnościami związanymi ze sztukami walk, Kaźmierczak to także instruktor pływania oraz ratownik wodny (WOPR). Jego pasja do sportu objawia się również w trenowaniu boksu w renomowanym klubie KKS Klub Sportów Walki.

Drodzy Seniorzy, nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na rozwinięcie swoich umiejętności i zainwestowanie w swoje bezpieczeństwo. Będzie to doskonała okazja nie tylko do nauki samoobrony, ale także do integracji i czerpania radości z aktywności fizycznej.

Widzimy się 20 stycznia 2024 roku o godz. 13.00 w Pałacu Jankowice – zapiszcie datę już teraz!

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek 61 10 10 400 od 15 stycznia 2024 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google