24/06/2023

Patronat Wójta

Turniej pickleballa

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu na turniej Pickleballa, pod patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne! 24 czerwca w hali sportowej w Baranowie odbędzie się pierwszy w Wielkopolsce oficjalny turniej Pickleballa! Ten dynamiczny i wciągający sport zyskuje coraz większą popularność, więc nie przegapcie okazji, by uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Na turniej zapraszamy graczy różnych poziomach zaawansowania. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Pickleballem, warto spróbować swoich sił i zmierzyć się z zawodnikami z całej Polski! Będzie to tez świetna okazja do przetestowania sprzętu, poznania lepiej dyscypliny i porozmawiania z graczami oraz organizatorami całego wydarzenia!

Każdy z uczestników weźmie również udział w losowaniu, w trakcie którego można wygrać profesjonalną rakietę!

Niech sportowa rywalizacja i radość ze wspólnego spędzania czasu towarzyszą nam podczas tego wyjątkowego turnieju Pickleballa w Tarnowie Podgórnym!

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Link do zapisów:

https://turniej-generator.pl/turniej/648?fbclid=IwAR2dkyBm119aaXX5bLi87DQXIHuf3sMSfHvzgf1GifjgafOXY8MpSaenivo – singiel

https://turniej-generator.pl/turniej/649?fbclid=IwAR02nlnm_0WhXH_-pTJ1uceZIgOsVmS7B6OyVs6gZMqM4-vnHwjx2vEqlnA – debel Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/241901265142077?active_tab=about

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google