04/03/2023

Patronat Wójta

Tarnowo Podgórne FIGHT NIGHT

Extra Gala BOKS/MMA/K-1 „Tarnowo Podgórne Fight Night” to wydarzenie sportowe w którym walki będą się toczyć w dyscyplinach: boks, K1 (najtwardsza odmiana kickboxingu), Brazylijskim Juitsu, oraz MMA.

Zawodnicy będą toczyć walki w okrągłej klatce a nie  w klasycznym ringu bokserskim. Prawie w każdym pojedynku wystąpią mieszkańcy naszej gminy lub z miejscowości przyległych są to miedzy innymi zawodnicy tacy jak Jakub Lima, Dominik Kowalski, Damian Brząkowski czy Dominika Szulc.

W walce wieczoru w szczytnym charytatywnym celu rękawice skrzyżują główny trener oraz założyciel klubu Boxing Przeźmierowo z Zawodowym Mistrzem Świata w formule K1 Łukaszem Szulcem.

Również w charytatywnej walce tym razem bokserskiej zawalczy jeden z najbardziej znanych trenerów boksu w Wielkopolsce niegdyś świetny zawodnik Robert Matłoka a naprzeciw niemu stanie Mateusz Wysoczański. Zobaczymy również arcyciekawy pojedynek Zawodowego Mistrza Polski w formule K1 mierzącego ponad 2 metry Adama Kosuta z pierwszym zwycięzcą gali Punchdown oraz walczącym na Gromdzie gdzie walki odbywają się na gołe pięści Łukaszem Nowickim. Walka ta odbędzie się również w formule bokserskiej.

Warto dodać że podczas gali odbędzie się kilka licytacji z których cały dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne – będziemy wspierać „Ekipę Wrzosa” – fundację założoną przez Damiana Wrzesińskiego zawodowego Mistrza Europy w Boksie, która zbiera pieniądze na leczenie chorych dzieci. Damian jako gość specjalny również będzie obecny na gali.

Całość dopełni świetna muzyka grana przez DJa, oraz oprawa świetlna na najwyższym poziomie. Całą galę natomiast poprowadzi Krzysztof Skrzypek, który znany jest z prowadzenia profesjonalnych gal bokserskich które mają transmisje w telewizji Polsat. Start gali godz. 19:00.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google