06/02/2023

Szyjemy ręcznie poduszki – warsztaty z rękodzieła dla dzieci

Szyjemy ręcznie poduszki

Warsztaty z rękodzieła dla dzieci poświęcone ręcznemu szyciu poduszek mogą być świetnym sposobem na rozwijanie zdolności manualnych i kreatywności u dzieci. Podczas takich warsztatów dzieci mogą nauczyć się podstawowych umiejętności szycia.

Ręczne szycie poduszek jest proste i przyjemne, dlatego jest to świetna opcja dla początkujących, a także dla dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z rękodziełem. Warsztaty te mogą być również świetną okazją do nauki współpracy i dzielenia się pomysłami z innymi uczestnikami. W trakcie takiego warsztatu dzieci mogą także poznać różne techniki ręcznego szycia. Końcowym efektem takiego warsztatu może być wykonanie przez dziecko własnej, unikatowej poduszki.

Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku 7+

Pałac Jankowice

06.01.2023

godz. 13.00

Liczba miejsc ograniczona.

*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 30 stycznia 2023 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 18:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google